Égési sérülések (Tanulmánygyűjtemény). Szerk.: dr. János György, dr. Novák János. Második kiadás. Bp., 1967, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói kartonált papírkötésben.
dr. Kelen Béla: A röntgenológia alapvonalai. Orvostanhallgatók, gyakorló orvosok és röntgenszakorvosok részére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
A kémia és vívmányai I-II. köt. Szerk.: Erdey-Grúz Tibor. A természet világa sorozat V-VI. köt. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. J. F. Horrabin illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott és szakadt borítóval.