Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
3 db könyv tétel: A Mindszenty bűnügy okmányai. II. kiadás. Bp., 1949, k.n. + Gergely Jenő - Izsák Lajos: A Mindszenty-per. H.n., 1989, Reform. + Békés Gellért: Mindszenty tanúsága. Bp., 1989, Pannon.
Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.