Domanovszky Sándor: A magyar kérdés történeti szempontból tekintve. Bp., 1920, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Kiadói papír kötésben, 40p
Mészáros István: ...Kimaradt tananyag... III. A.
A diktatúra és az egyház 1975-1990 - III. A. A hatalom 1975-1988. Bp., 1995, Márton Áron. Kiadói papírkötés.
Athleta Patriae. Tanulmányok Szent László történetéhez. Szerk.: Mezey László. Hungaria Scacra 1. Bp., 1980., Szent István. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vámos Éva: Lássák, ismerjék, a világnak minden népei... Magyarországi és magyar vonatkozású röpiratok, újságlapok [1458-1849]. Budapest, 1981, Magyar Helikon. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
Sellyei Anna: Úttörőtükör. Az úttörőmozgalom 30 éves története képekben. Bp., 1976, Móra. Kiadói kopott kartonált kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
Genthon István (szerk.): A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Erdély Öröksége. Erdélyi emlékírók Erdélyről IX. köt: Erdélyi arcok. 1791-1867. Ujfalvy Sándor, Jósika Miklós, Bölöni Farkas Sándor, Bolyai Farkas, Wesselényi Miklós, és Barabás Miklós. Tavaszy Sándor bevezetőjével. Bp.,[1942], Franklin, XXXII+242 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc mentén sérüléssel.