Hantos Elemér: Magyarország gazdasági integritása. A nemzeti megújhodás útja. Bp.,(1932),Athenaeum, 194+2 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon ceruzás aláhúzással.
Isabelle Vonéche Cardia: Magyar október, vörös zászló és vörös kereszt között. A Nemzetközi Vöröskereszt Magyarországon 1956. Bp.,2006., Socio-Typo. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
2006 Arhivi Vojvodine i Madarske. Arhivski dani - 2006, Senta. Vajdaság és Magyarország Levéltárai. Levéltári napok - 2006, Zenta. Szerb, és magyar nyelven. Papírkötésben.
Belgrade Through the Centuries. Historical Archives of Belgrade. Szerk.: Branka Prpa. Belgrád, 2005., Secretariat of Culture of the City Assembly of Belgrade. Szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1500 példányban.
Római régiségek és a mai irodalomtörténet vázlata.Wagner József összeállítása, Dr. Horvát Balázs fordítása és kibővítése. A tanuló ifjúság használatára. Bp., 1910, Lampel R. Nyolcadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés. A borító kopott, a lapok néhány helyen szakadtak vagy foltosak.
Irving Stone: A görög kincs. Ford.: Rózsahegyi István. Az utószót írta, és a képeket vál.: Csornay Boldizsár. Bp.,1990., Európa. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nehézsorsúak. Magyarok szovjet rabszolgaságban. Gulag-túlélők vallomásai. Sára Sándor dokumentumfilmje a tanulmányokkal. Veszprém, 2006, Új Horizont. Kiadói kartonált papírkötés.