https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 200

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hanusz Árpád - Frisnyák Sándor: A kultúrtáj kialakulása a Kárpát-medencében (Történeti földrajzi tanulmányok). Nyíregyháza, 2004, Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói kartonált papírkötés, nagyon jó állapotban.
15545.

Hanusz Árpád - Frisnyák Sándor: A kultúrtáj kialakulása a Kárpát-medencében (Történeti földrajzi tanulmányok). Nyíregyháza, 2004, Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói kartonált papírkötés, nagyon jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
15547.

Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.
15548.

Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.
15549.

Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ila Bálint: Gömör megye I. A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
15550.

Ila Bálint: Gömör megye I. A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Szedrey István-Rácz István (szerk.): Debrecen története I.-II. kötet. 1693, ill., 1693-1849. Debrecen, 1981/1984, Debrecen Megyei Városi Tanács V. B. Kiadói egészvászon-kötésben papír fedőborítóval. Szép állapotban.
15551.

Szedrey István-Rácz István (szerk.): Debrecen története I.-II. kötet. 1693, ill., 1693-1849. Debrecen, 1981/1984, Debrecen Megyei Városi Tanács V. B. Kiadói egészvászon-kötésben papír fedőborítóval. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.
15553.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Krupa András: Jeles napok a Békéscsabán és környékén élő szlovákoknál. Békéscsaba, Békés Megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztály. Kiadói papírkötés védőborítóval.
15554.

Krupa András: Jeles napok a Békéscsabán és környékén élő szlovákoknál. Békéscsaba, Békés Megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztály. Kiadói papírkötés védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző,  	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által  Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
15555.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15558.

Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Haza és haladás c. sorozat része. Debrecen, 1989, Csokonai. Kiadói papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
15559.

Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Haza és haladás c. sorozat része. Debrecen, 1989, Csokonai. Kiadói papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
15560.

Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz