15030.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.