15041.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.