15000.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
Földrajzi Társaság könyvtára sorozat 9 db mű: Baktay Ervin: A világ tetején I.-II, Almásy László: Autóval Szudánban, Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Prizenmayer: Kelet-Szibéria őslakói, Bergman: Kamcsatka népei, Italó Balbo: Repülőrajokkaz az óceánon át, . Alberto M. di Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön, F. W. Up de Graff: Amazónia őserdeiben, Merlin Moore Taylor: Kannibálok földjén. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben