15007.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Robert F. Scott: Angolok a déli sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.),(Franklin-ny.), 1 t.+299 p.+45 t.(Két kétlapos, egészoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kihajtható térkép (43x33 cm.) Szövegközti fekete-fehér képekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé foltos térképpel.