Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Készült 800 példányban, 44p. Kiadói papírkötésben.
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
S. Benedek András: Látogatás Kárpátalján.A könyv nem ismer határokat! hn., 1992, Eötvös Károly Megyei Könyvtár szövegszerkesztő és nyomdaüzeme. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött szélek, de jó állapot.
Vitéz Mikesy Sándor: Szabolcs vármegye középkori víznevei. Bp., 1940, a Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadása. 53. szám. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött állapot, Dienes István, régész aláírásával.
Batár Attila: A történelem, mint tervező. Egy bécsi utca - a Mökersteig. Lucien Hervé képeivel. Wien-Bp.,2001., Mölker Verlag-N&n. Kiadói kartonált papírkötés.
Korniss Péter: Vörös felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Ford.: Barabás András. Bp.,1982., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.