Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Útikalandok 32. Bp., 1967, Gondolat. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír borító első felét beragasztották.
dr. Balázs Károly (szerk.): Elpusztított emlékműveink. Az utódállamokban elpusztított vagy megrongált emlékműveink és szobraink képeslapokon. DEDIKÁLT! Bp., 1996. 491/500. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona Országainak 1928. évi helységnévtára. I. rész. Csonkamagyarország helységnévtára. Bp., 1928, "A Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának" Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban
Freid Erzsébet (szerk.): 50 éves a kápolnánk. A Legméltóságosabb Oltáriszentségről nevezett Római Katolikus Plébánia története/1949. május 22-1999. május 22. Bp., é.n., Oltáriszentség Plébánia. 72p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
Várnai Péter (szerk.): Emlékkönyv. Az Árpád-házi Szent Margit templom felszentelésének 75. évfordulójára. 1933-2008. Bp., 2008, Árpád-házi Szent Margit Plébánia. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Emléklap-melléklettel. Kiadói papírkötés.
A Budapest XI. kerületi Karolina úti Gyümölcsoltó Boldogasszony Kápolna ötven éves története: Bp., 1997, Karolina Egyesület. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.