Mária Terézia-kori urbáriumok a Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Összeáll.: Román János, Tóth Endre. Borsodi Levéltári Füzetek. 5. Miskolc, 1977., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Kéziratos térképek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Szerk.: Román János. Összeáll.: Dienes István, Győri Lászlóné et alii. Borsodi Levéltári Füzetek. 2. Miskolc, 1971., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
Szada képeslapok és fényképek tükérében. (1900-2014.) Szada, 2014., Szada Nagyközség Önkormányzata. Nagyon gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Siklóssy László: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Rakovszky Iván előszavával. Hogyan épült Budapest? (1870-1930). Bp., 1985, ÁKV. Egy kihajtható színes térképpel, fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált műbőr kötés. Reprint. Jó állapotban.
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.