Paris. Notizen von Karl Scheffler. Leipzig, 1925, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Jean de La Monneraye-Auguste Dupouy-Roger Armand Weigert: Visages de L'Ile de France. Paris. Collection "Provinciales." Paris,1946,Horizons de France. Francia nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
Soós Imre: Az egri egyházmegyei plébániák történetének áttekintése. Az egri főegyházmegye sematizmusa II. Schematismus Archidiocesis Agriensis II. Eger, 1985, Szent István-Társulat, 607 p. Az Egri Főegyházmegye nagyméretű térkép mellékletével, Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 7 db: Beke György: Magyar gondok Erdélyben, Bp, 1990, Magvető; Nagy Pál (szerk.): Erős várunk - kollégiumi emlékkönyv, Marosvásárhely, 1993, Custos kiadó; Botlik József: Erdély tíz tételben (1918-1940), Szombathely, 1988, szerzői kiadás; Bálint István János - Szabó T. Ádám (szerk.): Erdélyi református templomok és tornyok. Transylvania képeskönyvek. Reprint. Bp, 19...
Budapest története a forradalmak korától a felszabadulásig. Szerk.: Horváth Miklós. Budapest története V. köt. Szerk.: Gerevich László. Bp., 1980., Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papírborító nélküli példány.
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egy térkép-melléklettel.
K. Nagy Sándor: Biharország. Útirajzok. Oradea/Nagyvárad, 2008., Bihar Megyei Tanács-RMDSZ Bihar Megyei Szervezte. Az 1884-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés.