2 800 Ft
A nem-keresztény népek hite, istentisztelete, hagyományai és szertartásai. Összeáll.: Erhardt Viktor. Esztergom, 1904, Buzárovits Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.