4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
Kurz J. Henrik: Szent történelem tankönyve. Útmutató az isteni üdvintézkedés történelmi fejlése szerinti értelmezéséhez. Ford.: Fabó András. Protestáns Theologiakönyvtár. II. köt. Kiadják: Pesti Ev. Ref. Theologiai Intézet Tanárai. Pest, 1859., Osterlamm Károly, VII+338 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal, egy javított, sérült lappal (I/II.), kissé kopott lapokkal.