2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Melcher Alajos: Hitelemző beszédek. II. köt.: A parancsokról. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1893, Bába Sándor,IV+419 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, az utolsó lapon, a hátsó szennylapon és előzéklapokon tollas firkával.