5 000 Ft
Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.