Ordo lectionum missae. A szentmise olvasmányai. A vasárnapok "C" sorozata és az ünnepnapok. Bp., 1970, Magyar Katolikus Püspöki Kar. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, kopott állapotban, meglazult kötéssel, ex librissel az első lapon.
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé karcos borítóval.
Vercruysse Bruno: Uj és gyakorlati elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. I.-II. kötet. 2 db. Kalocsa, 1900, Magyarul kiadja: Tóth Mike.Második kiadás. Egészvászon kötésben, kissé kopott, de jó állapotban.
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + "Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.