Militária Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1851202
12817
379
Military
1945 Katonák és civilek sérült mozdonnyal, csoportkép, fotó, 6×8 cm 1997520
12818
379
Military
cca 1938 Breguet Br.690 típusú harci repülőgép, körbevágott fotólap, 8×13,5 cm / The Breguet 690 ground-attack aircraft, photo, damaged 2224486
12819
379
Military
cca 1920-1930 Magyar királyi folyamőr, vágott fotólap, szélein kis sérülésekkel, 12,5×8,5 cm 2240896
12820
379
Military
cca 1940 Katona kitüntetésekkel, fotólap, 14×9 cm 2244925
12821
379
Military
1921 Eger, M. kir. Heves vármegye katonai parancsnoksága által kiállított igazolvány ezüst vitézségi éremmel való kitüntetésről 2242684
12822
379
2200
Military
cca 1900 Soproni huszár és felesége, nyakában férje fényképével, keményhátú fotó Goetzloff Oszkár műterméből, 10,5×16,5 cm 2242679
12823
379
2200
Military
cca 1915 A 307. honvéd gyalogezred 11. század tábori posta kocsija és kezelője, fotólap, 14×8,5 cm 2240893
12824
379
Military
cca 1940 Katonai lehallgató / adóvevő készülék, fotó, 6×9 cm 2241341
12825
379
3400
Military
1930 Országos vitézi szék által kiállított háborús emlékérem viselésére jogosító igazolvány 2241976
12826
379
Military
1941 Sajkáslak, A felrobbantott dunai híd egy része, átkelés a Dunán rögtönzött hídon, 2 db hátoldalon feliratozott fotó, 6,5×8,5 cm 2244455
12827
379
Military
1939 Nyírbátor, Felvidék visszacsatolásának emlékére alapított emlékérem viselésének jogosultságára kiállított igazolvány tartalékos őrvezető részére, M. Kir. Kapisztrán János 13. Honvéd Kerékpáros Zászlóalj Parancsnokság bélyegzőjével, vitéz Szász alezredes aláírásával, alul sérült 2244409
12828
379
2200
Military
cca 1933-1934 Németország, SA (Sturmabteilung) díszszemléje, fotó, 8,5×11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft