Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2238419
11332
379
Antique
Bayard töltőtoll 18K arany heggyel 11,5 cm 2246896
11333
379
Antique
Ezüst(Ag) dobozka, jelzett, átlátszó alsó és felső lappal, 2,5×2×1 cm, bruttó: 11,3 g + pecsétnyomó fej + kis korona + hibás fém ékszertartó dobozka, 5,5×3×1,5 cm 2245703
11334
379
Antique
Pűdertartó rekeszzománc díszítéssel, grófi koronával AM monogrammal. Réz. 7,5x6 cm 2245558
11335
379
Antique
Tevan jellegű iparművész fém tálka. réz. 15x15 cm 2240810
11336
379
Antique
Régi olló Ferenc József és Sissi képmásával, h: 17,5 cm 2238243
11337
379
Antique
XIX. sz: Isteni erények. Német nyelvű, zománc festett porcelán kép réz keretben. 8x8 cm 2200570
11338
379
Antique
Fényképkeret, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, külső méret: 13×10 cm, belső méret: 9×6 cm 2245598
11339
379
Antique
Art deco írókészlet. Zománcfestett, ezüst berakással, díszdobozban. 2246885
11340
379
Antique
Vadász lőportartó, James Dixon & Sons. Réz, fém, bőr. Bőr részén domború díszítéssel, kopott, h: 23 cm + sérült fa faragás, h: 20 cm/ Hunter Gunpowder holder. Copper, metal, leather. h: 20 cm 2161497
11341
379
Antique
Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa 2240808
11342
379
Antique
Asztali fésülködő tükör. Neobarokk, XX. sz eleje. 41 cm 2240230
11343
379
Antique
Antik számológép, kopottas állapotban, német nyelvű használati útmutatóval (másik márka), 12x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft