cca 1800 Antik perzsa ónozott réz teáskanna, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 34,5 cm / cca 1800 Antique tinned cooper tea kettle/samovar, without hallmark, with signs of wear, m: 34,5 cm
Díszes alpakka-üveg kínáló, alpakka testtel, üveg betétekkel, jelzés nélkül, az üvegeken csorbákkal, az egyik alpakka tartófülön sérüléssel, m: 64 cm, h: 48 cm, üveg betétek: d: 13,5 cm, 20,5 cmx2, 26 cm
Antik, nagy méretű gyertyatartó pár. Bronz, márvány talapzattal, gazdagon díszített. A márvány talapzat egy része elvált, vissza lehet ragasztani. 69 cm