1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. ...
1932 Évi jelentés a Veszprémvármegyei Múzeum és Múzeumi Könyvtár 1931/32. évi fejlődéséről és évvégi állapotáról. Összeáll.: Rhé Gyula. Veszprém, 1932.,Egyházmegyei Könyvnyomda, 24+2 p. Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Benne Laczkó Dezső múzeum igazgató halotti értesítőjével, és szobor állítási gyűjtésre szóló felhívással.
1932 Tejgazdasági zsebkönyv. 1932. VI. évf. Szerk.: Dr. Gratz Ottó, Dr. Valkó Rudolf és Törs Antal közreműködésével. Kiadja: Tejgazdasági Zsebkönyv és Tejgazdasági Szemle Kiadóhivatala. Bp., 1932, Közlekedési-nyomda,202+6 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, a borító részben elvált a füzet testétől, a borító szakadt, a gerinc foltos