cca 1981-1988 Fészek Galéria különböző kiállításairól nyomtatványok: 1981 Többféle realizmus, kísérőszöveg Kesrü katalin tollából és műtárgylista (Pincehelyi Sándor, Somogyi Győző, Wahorn András, Bukta Imra stb) + Egoland Art kiállítás műtárgylista (Bak Imre, Bukta Imre, Erdély Miklós, Maurer Dóra stb.) + 1988 Art-Expo nyomtatvány, Fészek Galéria
1956 A Képes Sport júniusi száma, benne tudósítás a Budapesti Kinizsi (a mai FTC, Fradi) kiütéses győzelme a Bp.-i Vörös lobogó ( a mai MTK) felett! 6:2
1983 Kockás ifjúsági képregénymagazin 4. száma Pif, Pifu, Rahan, Tulipános Fanfan, stb. történetekkel. Kissé sérült borítóval, 32. o. lap tetején szakadással.
1987 Pénzjegynyomda Budapest album. Első oldalon jelzés nélküli kasírozott rézkarc 5,5×8,5 cm méretben, következő oldalakon régi bankjegyekről, bélyegekről és kötvényekről készül nyomatok beragasztva, hártyapapí rral védve. Kiadó nélkül, műbőr kötésben.