cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
cca 1880 Méltóságos és főtisztelendő Vaszary Kolos a Szent Márton hitvalló püspökről czímzett pannonhlani sz. Benedek-rendi főapátság főpásztorának a főapáti székbe történt beigtatása emlékére. 8p.
cca 1890 Kossuth Lajos és családja, nagy méretű litográfia, sérült, foltos. Korabeli díszes historizáló, kissé sérült üvegezett fa keretben. 69,5x55 cm.
1891 Búcsuhangok melyeket főméltóságu és főtisztelendő Vaszary Kolos úr...-hoz a pannonhalmi főapáti székből való távozása alkalmából intéz a Pannonhalmi Szent Benedek Rend. Győr, 1891. Surányi 6p. Lapokon kis beszakadás