1928 Fabrikate der Aktiengesellschaft der Eisen- und Stahlwerke. Freiburg, C. A. Wagner-ny., német nyelven, szakadozott, kissé hiányos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal, III-XV+284 p.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1929 Magyar Grafika. A grafikai iparágak és rokonszakmák fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerk. és kiadja: Bíró Miklós. X. évf. 9-10. sz. Benne számos illusztrációval, közte színes egészoldalas illusztrációkkal a 248-265. oldalak között. Bortnyik Sándor 2 db reklámgrafikájával. Bp., Bíró Miklós-ny., szakadt borítóval, hiányos gerinccel, 284 +XIX-XXII p. +7 t.
1929 Magyar Grafika. A grafikai iparágak és rokonszakmák fejlesztését szolgáló folyóirat. Szerk. és kiadja: Bíró Miklós. X. évf. 7-8. sz. Benne számos illusztrációval. A borító Bortnyik Sándor munkája. Bp., Bíró Miklós-ny., szakadt borítóval, 1 t.+173-224+XIII-XVIII p.
1929-31 Szomolyai Nagy Zoltán: Az Alpha-Phenyllcellobiosid szinthéziséről. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1929, Kir. József Műegyetem Organikus Chemiai Intézetében. 20p. A szerző által dedikált. Kiadói papírkötés + Belépti jegy doktori felavatáshoz + 2 kézzel írt meghívó dombornyomott kártyán