Egész Magyarország. 46 dal zenéje és szövege. Benne a füzetbe gyűjtöttük össze azokat a hazafias és irredenta dalokat, amelyek húsz éven át az ifjúságban ébren tartották a revízió gondolatát és az égész nemzetben a reményt, hogy lesz még Nagymagyarország. A trianoni rabság éveinek e gazdag zenei kincsestárát a magyar ifjúság és az egész nemzet részére közreadja a - - Bp., é.n. (1940?),Rózsavölg...
Dr. Kesztler Lőrinc: Összhangzattan. A klasszikus zene összhangrendjének elmélete. II. kiadás. Bp., 1950, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. + Dr. Molnár Géza: Általános zenetörténet. II. kötet 1600-tól napjainkig. Bp., 1916. Rozsnyai Károly könyv- és zeneműkiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben.
Vegyes Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, 3 db: 1936 Hommage a Franz Liszt. A l'occasion du cinquantieme anniversaire de sa mort (1811-1866.) Séance Sollennelle au Grand Amphithéatre de la Sorbonne le mardi 9 juina 20 h 30. Bp., 1936., Imp. Muncipale de Budapest, gazdag képanyaggal, francia nyelven, foltos borítóval, hajtás nyommal, pár lap felületén sérülésnyommal, intézményi bélyegzővel, 8 sz...
Bónis Ferenc: Bartók Béla élete képekben és dokumentumokban. Bp.,1980, Zeneműkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon, kiadói szakadt papír védőborítóban, dohos.