19272.
379. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
24 000 Ft
XIX. sz. vége: Ezüst (Ag) borítású képkeret fém díszekkel. Jelzett, mesterjeggyel. monogrammal és 1869-1894 felirattal. Kitámasztóval (két szög hiányzik) és akasztóval is. Képméret 20,5x25,5 cm, keret méret 27,5x36,5 cm