Zafír Zöldes, lilás kék 3,73 K ovális vegyes csiszolású. Tanúsítvánnyal, leírással, lepecsételve / Sapphire. dark purplish greenish blue 3,73 K. Oval mixed cut. With certificate 10,09x8,22x5,16 mm
14K arany zsebóra. Omikron svájci szerkezettel, vésett számlappal. Dupla, arany fedéllel, üveg nélkül, jelzett, egy apró horpadással. Tisztításra szorul d: 4,6 cm Br. 56,64 g
XIX. sz. vége: Ezüst (Ag) borítású képkeret fém díszekkel. Jelzett, mesterjeggyel. monogrammal és 1869-1894 felirattal. Kitámasztóval (két szög hiányzik) és akasztóval is. Képméret 20,5x25,5 cm, keret méret 27,5x36,5 cm