3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:1-2 hátoldali aranyozás kopott NMK 656-658