3 800 Ft
9xklf aranyozott, műgyantás katonai jelvény, "Kiváló Növendék, Kiváló Katona (+miniatűr), Kiváló Szakaszparancsnok, Kiváló Századparancsnok" + "Aranykoszorús Kiváló Hallgató, Aranykoszorús Kiváló Szakaszparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Zászlóaljparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok". Mind eredeti pántokkal! T:1-2