2 db Drasche porcelán bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 11 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/2-db-Drasche-porcelan-bogre-Matricas-jelzett-kopasokkal-d-11-cm-m-10-cm~II2245649
2245649
11162
379
Leírás: 2 db Drasche porcelán bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 11 cm, m: 10 cm
: karap_norbert