Drasche porcelán lány, kézzel festett, jelzett, talapzatán erősebb kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Drasche-porcelan-lany-kezzel-festett-jelzett-talapzatan-erosebb-kopasnyomokkal-m-17-5-cm~II2236933
2236933
11163
379
Leírás: Drasche porcelán lány, kézzel festett, jelzett, talapzatán erősebb kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
: karap_norbert