1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1944],Franklin, 173+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopott foltos borítóval. Érdekes bejegyzéssel: "Nem a síró hanem a nevető gyermek az igazi áldozatot. 1944. feb. 20."