2 600 Ft
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta Vida Aladár. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, javított, sérült gerinccel és javított kötéssel, kopottas borítóval.