Korniss Péter: Vörös felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Ford.: Barabás András. Bp.,1982., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Shakspere összes színművei I-VI. köt.: I-II. köt.: Shakspere tragédiái I-II., III-IV. köt.: Shakspere történeti színművei. I-II., V. köt.: Shakspere vígjátékai. VI. köt.: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta: Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a II. kötet elülső...
Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.
Szász Károly kisebb költeményei I-II. köt. Bp., 1883, Franklin, 1 (címkép) t.+VII+399; VII+423+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.