Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 233
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2229685
17377
380
Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999., Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés. 2233459
17378
380
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban 2253693
17379
380
Tagore, a misztikus költő. Szerk. és a főszöveget írta: Ubornyák Katalin. Bp.,2004, Ursus Libri. Fekete-fehér szövegközti képekkel és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, benne tollas aláhúzásokkal. 2207342
17380
380
Szathmáry József - Liska Jenő: Becsületügyi szabályok. H.n., 1926, A "Hungaria" Magyar Technikusok Egyesülete. Papírborításban, 43p. 2249515
17381
380
Idézetek Mao Ce-Tung elnöktől. Peking, 1968, Idegen Nyelvű Könyvek Kiadója. Kiadói műbőr borításban. 2253050
17382
380
Veres Péter: Parasztsors. Magyar sors. H.n, é.n., Magyar Élet. Kiadói papír kötésben. 2232678
17383
380
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával. (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben. 2255801
17384
380
2200
Lehne: Elfelejtve, Müller leány. Bp., Világirodalom-Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 996638
17385
380
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban. 2253509
17386
380
Markó Béla: Költők koszorúja. Csíkszereda, 2002., Pallas-Akadémiai Kiadó. Haller József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Dedikált. 2216937
17387
380
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. 1931-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. 2255771
17388
380
Eötvös Károly: Emlékezések. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft