Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,399 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy javított lappal, névbélyegzővel.
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt "Hol vagy István király" és "Székely sorsballada" c, verseket. Kiadói papírkötés.
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940., Exodus,(Nagy Károly-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón egy sarkán hiánnyal.