Melczer Miklós: A negyedik nemibetegség. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLX. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VI+222 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányzó szennylappal, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Maximilian Joseph von Chelius (1794-1876): Handbuch der Chirurgie. Zum Gebrauch bei seinen Vorlesungen. Zweiter Band. Erste Abtheilung. Wien, 1832., Lechner, 300 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
Tóth László - Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Budapest, 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 143 p. 5 kivehető melléketekkel, összesen: 11 tábla. Kiadói papírkötés.
Pazár Zoltán dr.: Az ittasság és az iszákosság vizsgálata valamint ennek jelentősége az igazságszolgáltatásban. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára CLXXXIII. köt. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+125 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Dr. Csépai Károly : Az orvosszakértői véleményadás irányelvei. Különös tekintettel a szociális biztosításra. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLII. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VII+222+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az első négy lap sérült, kijár (előzéklap, címlap, tartalomjegyzék.