1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
A rettentő Kukkubeusok. Régi olasz elbeszélők I-II. Válogatta, a fordításokat az eredetivel egybevetette, a szerzők portréját és a jegyzeteket írta: Herczeg Gyula. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.