2 400 Ft
Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 391 p.+ 4 (fekete-fehér képtáblák) t. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban,