Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, foltos lapélekkel.
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, a III. kötet kiadói papírborítóban, az I. kötet kötése javított.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval, egy kijáró képtáblával.
Eddy Bauer: The History of World War II. Sydney, 1979., Book for Pleasure. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.