Ausztria 1848. "Radetzky gróf itáliai hadi sikerei emlékére" Sn emlékérem (41mm) T:2- Austria 1848. "Graf Radetzky K.K. Oest. Feldmarschall / Dem sieger v. Sommacampagna u. Custozza u. seinem tapfern heere - Dem 25. Juli 1848." Sn medallion (41mm) C:VF
Ausztria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" egyoldalas Zn plakett. Szign.: ATS.63 (70mm) T:2 oxidáció Austria 1963. "GEN. DIR. DIPL. ING. LEOPOLD PASCHING WIEN MCMXXXXI" one-sided Zn plaque. Sign.: ATS.63 (70mm) C:XF corrosion
Ausztria 1976. "I. Ferenc József / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (40mm) + "Erzsébet / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (30mm) T:PP Austria 1976. "Franz Joseph I / 1000 Years of Austria" metal commemorative medallion (40mm) + "Elisabeth / 1000 Years of Austria" metal commemorative medallion (30mm) C:1- (PP)
Franciaország 1889. "Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. "Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemaker's from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889" silvered Br...
Franciaország ~1918. "Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügyminiszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (49mm) T:2 France ~1918. "Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation ...