1996 össz. 7 db az atlantai olimpiához köthető professzinális fotó: 1 db Czene Attila 200 m vegyes olimpiai bajnok úszóról az érem átadása utáni pillanatokban. 4 db megnyitó ünnepségről (és/vagy záróünnepségről?). 2 db olimpikonokkal kapcsolatos rendezvényhez köthető felvétel, egyik csoportkép az eskütétel pillanatával, utóbbin Kovács Antal, Lisztes Krisztián stb. Hátoldalán mind címkén jelzett (...
cca 1956-79 Chilei magyar emigráns házaspárról készült portrék, hátoldalán feliratozott és ajándékozási sorokkal ellátott 3 db fotó, 11,5x8 és 12,5x9 cm közötti méretben