Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Vinzenz-Oberhammer-A-Becsi-Keptar-I-II-Bp-1969-Corvina-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes~II2202601
2202601
17035
381
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések.
: karap_norbert