2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Pártunk harca a demokráciáért. (A Független Kisgazda-, Földmunkás-, és Polgári Párt története.) Szerk.: Dr. Dömötör László, Szilágyi István. Bp.,(1947.), Magyar Írás, 293+3 p.+ 8 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kopott félvászon-kötés.