15051.
381. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Bp., é.n.,"Élet", 2+316+4 p. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal.