15076.
381. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.