Wein György: Zirc könyvékének Titon rétegei. A doktori cím elnyerése céljából benyújtott értekezés. Közlemények a Debreceni Tisza István Tudomány Egyetem Ásvány- Földtani Intézetéből. 2. sz. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1934. LXIV. köt. Bp., 1934., Mérnök-ny., 81-99 p.+1 t. Papírkötés, volt könyvtári példány.
Lengyel Endre: Petrogenetikai megfigyelések a Pilisszentlászló-környéki andeziteken. Különlenyomat a "Földtani Közlöny" 1925. évi LV-ik kötetéből. Bp., 1926., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 119-127 p. Papírkötés, volt könyvtári példány.
Tóth László: Adatok a nagy marosi hegyoldal közép-miocen rétegeinek geológiájához. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1930., Pázmány Péter Tudományegyetem Földtani Intézet, 22 p.+ 1 t. Papírkötés, az elülső borítón kis hiánnyal, volt könyvtári példány.
Szelényi Ödön: A lélek élete. A kisérleti és metafizikai lélek-kutatás. Budapest, é.n., Turistaság és Alpinizmus. 52 fekete-fehér képpel, 6 látképpel, 10 alaprajzzal, 2 várostervrajzzal és 4 térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és foltos borítóval.
Rados Jenő: Budapest városépítészetének története. Melléklet a Technika 1928. évi IX. évf. 10. számához. Bp.,1928., M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomda, 32 p. Papírkötésben, a gerincen szakadással.