1 200 Ft
15
Össz. 3 db katonai fotó: 1940 Vilmos fhg. laktanya, fülelő készülék, a hátoldalán feliratozott vintage fotó, 6x8,5 cm + 1942 Vecsés, Feri-hegyi (Ferihegyi) repülőtér, fülelő készülék, 2 db a hátoldalán feliratozott és nehezn olvasható, kopott szentlőrinci, Üllői úti pecséttel jelzett vintage fotó, 4x5 cm