Alt Wien lábas porcelán ékszertartó. Matricás, jelzett, minimális kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Alt-Wien-labas-porcelan-ekszertarto-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-9-5-x-8-cm~II2264475
2264475
11204
381
Leírás: Alt Wien lábas porcelán ékszertartó. Matricás, jelzett, minimális kopással 9,5 x 8 cm
: karap_norbert